wiano.eu
YouTubeFacebook

Makatki ludowe

Wychodzimy naprzeciw wszystkim miło¶nikom folkloru, którzy chc± otaczać się najpiękniejszymi dekoracjami ludowymi. Dlatego w ofercie naszego sklepu przygotowali¶my także pięknie zdobione makatki, które doskonale sprawdz± się jako ozdoba na ¶cianę lub meble w każdym domu. Zapraszamy do zapoznania się z pełn± ofert± naszych propozycji, po¶ród których z łatwo¶ci± znajd± Państwo model, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.


Makatki ludowe w naszej ofercie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajd± Państwo zarówno mniejsze ozdoby o wymiarach 55 × 39 cm, jak i zdecydowanie większe modele 120 × 50 cm, które doskonale udekoruj± każd± ¶cianę. Można je nawlec na dr±żek lub umie¶cić w ozdobnej ramce, która zapewni estetykę przestrzeni.

Zależnie od modelu, nasze makatki ludowe wykonane s± z najwyższej jako¶ci materiałów, jakim s± len oraz bawełna. Białe płótno wraz z ozdobnymi, kolorowymi nićmi doskonale podkre¶la styl folkloru, a w¶ród haftowanych z nich motywów co¶ dla siebie znajdzie każdy klient naszego sklepu internetowego. Proponujemy po¶ród nich makatki o charakterze humorystycznym z ludowymi hasłami takimi jak: "Mała kuchareczka zwinna jak laleczka", "Dobrze obiad smakuje, gdy wesoły kucharz gotuje", "Miło¶ć i zgoda domu ozdoba", "Dobra żona tym się chlubi, że gotuje co m±ż lubi", "Pocałuj mnie dziewuszko i podaruj swe serduszko", "Czysta woda zdrowia doda" czy "Lepsza własna gę¶ niż cudzy baran". W ofercie naszego sklepu internetowego znajd± Państwo również haftowane ozdoby z tradycyjnymi maksymami, które sprawiaj±, że każdy w domu czuje się jak u siebie: "Smacznego" czy "Dzień dobry". Dostępne s± również modele o charakterze religijnym np. "Aniele stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój" czy makatki z ludowymi motywami wielkanocnymi.

Niezależnie od wyboru, wszystkie proponowane przez nas ozdoby folklorystyczne wykonywane s± ręcznie, dzięki czemu s± w pełni unikatowe i zapewni± niepowtarzalny charakter każdego wnętrza - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełn± ofert± naszych ludowych makatek!

MIEJSCE NA REKLAMďż˝
do góry

Copyright © 2009 Wiano.eu | Wszelkie prawa zastrzeďż˝one
Tworzenie stron Webton.pl