wiano.eu
YouTubeFacebook

Stroje ludowe i stylizowane FOLK

 [ 1 | 2 ] [>>>]

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie co¶ dla siebie mógł znaleĽć każdy miło¶nik folkloru. Dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabrakn±ć także strojów ludowych, których wyj±tkowo¶ć została podkre¶lona ręcznie robionymi haftami, ozdobnymi aplikacjami, a także koronkami tak charakterystycznymi dla odzieży inspirowanej folklorem. Zapraszamy do zapoznania się z pełn± ofert± naszych produktów, po¶ród których każdy z Państwa znajdzie co¶ dla siebie.

Koszula kurpiowska damska (k¶-1)

cena:
450,00zł  

 [ 1 | 2 ] [>>>]

Kurpiowskie wycinanki ludowe w naszej ofercie

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajd± Państwo szeroki wybór dekoracji wykonanych z kolorowego papieru. Wycinanki, jakie proponujemy, dostępne s± w kolorach: pomarańczowym, zielonym, czerwonym, żółtym, fioletowym lub czarnym. W zależno¶ci od modelu oferujemy dekoracje przedstawiaj±ce tradycyjne kurpiowskie wzory, jakimi s± motywy ro¶linne i zwierzęce, ale także te z wizerunkiem Matki Boskiej oraz dekorowane w ozdobne leluje, gwiazdy i zielki. W ofercie dostępne s± ludowe wycinanki w formie ażurowych obrazów do oprawienia w ramkę lub powieszenia w oknie, a także gotowe motywy naklejone na deskę kuchenn±.

Poza tradycyjnymi koszulami ludowymi, w naszym asortymencie znajd± Państwo także koszulki z krótkim i długim rękawem, zdobione maszynowym haftem karpackim krzyżykowym. Proponujemy je w wersji damskiej lub męskiej w kilku rozmiarach oraz kolorach do wyboru. Dla miło¶niczek strojów ludowych nie mogło zabrakn±ć także przepięknych sukienek, które idealnie sprawdz± się w cieplejsze dni lub na specjalne okazje.

Wszystkie dostępne w tej zakładce naszego sklepu internetowego ubrania wykonywane s± ręcznie na zamówienie - możemy wykonać koszule i bluzki w dowolnym rozmiarze, dopasowanym do Państwa sylwetki. Możliwy jest również wybór koloru haftu, jaki zostanie wykonany na przygotowywanej przez nas odzieży.

Poza odzież± w stylu folklorystycznym proponujemy Państwu także niezbędne akcesoria takie jak przepięknie haftowane pasy oraz koronkowe kapelusze. Zapraszamy do zapoznania się z pełn± ofert± naszych strojów ludowych, po¶ród których każdy miło¶nik folkloru z pewno¶ci± znajdzie co¶ dla siebie!

MIEJSCE NA REKLAMďż˝
do góry

Copyright © 2009 Wiano.eu | Wszelkie prawa zastrzeďż˝one
Tworzenie stron Webton.pl