wiano.eu
YouTubeFacebook

2015-07-15 Folk Kapela

Z tej strony Folk Kapela "Góralska Hora", co po góralsku oznacza górę, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym góralsko - folkowym zespołem - Hej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z wielką przyjemnością wystąpimy dla Państwa, z naszą żywiołową góralsko - folkową muzyką, a humor, który jest wszechobecny w naszym zespole, doda dużo pozytywnego góralskiego klimatu.

 

Folk Kapela "Góralska Hora" - JANOSIKI - Jesteśmy góralską folk kapelą, nazwa nasza pochodzi od nazw szczytów górskich.

 

Gramy w składzie: skrzypce I, skrzypce II, cymbały węgierskie, altówka węgierska oraz kontrabas. Sięgamy po oryginalne i unikatowe instrumenty góralskie, takie jak: trombita, róg pasterski, dudy, okaryna oraz piszczałki.

 

Zagramy dla Państwa koncert, z cymbałami węgierskimi, na których gra cymbalista ze Słowacji. Jest to piękny żywiołowy instrument, który dodaje dużo pięknej muzyki do naszej gry.

 

Serdecznie zapraszamy do posłuchania naszej żywiołowej muzyki góralsko - folkowej, przygotowanej specjalnie na letnie i jesienne koncerty plenerowe:

\

http://www.zespolgoralski.pl/muzyka_etno_hora.html

https://www.youtube.com/watch?v=AJuBGcJdCYQ - zapraszamy do oglądnięcia naszego żywiołowego koncertu, z cymbałami węgierskimi.

 

- Koncert muzyki góralsko - folkowej: żywiołowe zaprezentowanie najbardziej bogatego muzycznie góralskiego repertuaru oraz melodii słowackich, węgierskich i bałkańskich, w naszym energicznym wykonaniu, z pięknym instrumentem, z cymbałami węgierskimi.

 

Jeżeli chodzi o nasze honorarium, chciałbym podkreslić, że nigdy nie jest ono sztywne i zawsze wspólnie możemy je ustalić. Dla nas zawsze najważniejszy jest koncert oraz bardzo dobry i jak najlepszy żywiołowy kontakt z Publicznością, którą sobie najbardziej cenimy.

 

Wystawiamy fakturę Vat. Proponujemy z kosztami dojazdu oraz z wystawioną fakturą Vat, honorarium w wysokości 3 000 zł brutto, do wspólnego ustalenia - Hej.

 

Zapraszamy serdecznie - HEJ!

 

Pozdrawiamy serdecznie oraz po góralsku - Hej!

Szczepan Karwowski

Folk Kapela "GÓRALSKA HORA"
tel.: +48 502 401 860
skype: folkkapelagoralskahora
e-mail: kapelahora@wp.pl

www.zespolgoralski.pl

MIEJSCE NA REKLAMĘ

Artykuły polecane

Najczęściej czytane

do góry

Copyright © 2009 Wiano.eu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron Webton.pl

Firma Skrobisz | ul. Osiedlowa 4 | Zielonki-Wieś 05-082 | woj. mazowieckie | tel.: 691711233 | e-mail: sklep@wiano.eu | NIP: 5221319263